شنبه 27 بهمن 1397 - 11 جمادي الثاني 1440 - 2019 فوريه 16 - ساعت 10:1
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 203324
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1395 15:8
تعداد بازدید : 546

فراخوان پانزدهمین دوره جشنواره بانوی کرامت

جشنواره بانوی کرامت با قدمت برگزاری 14 دوره، از قدیمی ترین جشنواره های مرکز است که هرساله پذیرای پژوهش های طلاب خواهر است که اینک پانزدهمین دوره آن در حال برگزاری است.

معاونت پژوهش مرکز، این فراخوان را به منظور ترويج و تثبيت فرهنگ پژوهش و تقدير از پژوهشگران حوزه­هاي علميه خواهران در سطح استانی و کشوری برگزار مي­نماید.

مدارس علمیه، اساتيد، كادر، طلاب و دانش آموختگان حوزه­ هاي علميه خواهران مي­توانند آثار و فعالیت های خود را از طريق «سامانه فراخوان­هاي پژوهشي» در فراخوان مزبور شركت دهند.


محورهای جشنواره

 

·        ایده­ ها و طرح­های پژوهشی: چنانچه مدرسه یا استان طرح قابل ارائه ای دارد می بایست اصل طرح و مستندات لازم را از طریق سامانه فراخوان های پژوهشی ارسال نماید.

·        کرسی­های آزاد اندیشی، نشست­ها و همایش­های علمی: کلیه مستندات قابل ارائه مانند کاربرگ اطلاع رسانی، نظرسنجی، مستندات موضوع یابی و ... از طریق سامانه فراخوان های پژوهشی ارسال شوند. محورهای ارزیابی در (ضمیمه یک) موجود است.

·        نرم افزارهای پژوهشی: در سامانه، معرفی­نامه نرم افزار بارگزاری شود و پس از ثبت 2 نسخه از نرم افزار به دبیرخانه جشنواره پست گردد.

فایل word , pdf  راهنمای نرم افزار بارگزاری گردد.

·        نشریات علمی: (ضمیمه دو) شامل مجلات علمی (مکتوب- دیجیتال) که حاصل کار گروهی یا مدرسه­ای است. علاوه بر ثبت مشخصات و ارسال فایل بایستی 2 نسخه از نشریه مکتوب به دبیرخانه جشنواره پست گردد. چنانچه یکی از طلاب در نشریات غیرحوزوی مسئولیتی دارند (مدیرمسئول، سردبیر، مدیر اجرایی) می­توانند رزومه و نمونه فعالیتشان را ارسال نمایند.

·        وبلاگ و پایگاه پژوهشی: (ضمیمه سه) چنانچه طلاب به صورت فردی یا گروهی و یا مدارس و مراکز علمی صاحب یک درگاه اینترنتی هستند که در آن فعالیت های علمی پژوهشی را پوشش می دهند می توانند مشخصات پایگاه/ وبلاگ را در سامانه ثبت نمایند. این محورها شامل وبلاگ های کوثربلاگ و گروه های کوثر نت نیز می­گردد.

·        راهنمای پایگاه در قالب فایل word و نقشه پایگاه در قالب pdf ارائه گردد.

·        آثار پژوهشی: در قالب کتاب، مقاله، پایان نامه، تحقیق پایانی و با رعایت بند 1 شرایط می­توانند در این دوره شرکت کنند.

·        بخش ویژه: در بردارنده­ی مقالات و فعالیت­های پژوهشی اساتید و معاونین استان ها و مدارس علمیه است.

·        این معاونت علاوه بر جوایز مادی، تسهیلات خاصی نیز برای منتخبین این عرصه به طور ویژه در نظر خواهد گرفت.

 

 

نکات و شرایط


1.      آثار قبلاً به فراخوان­هاي جشنواره­های علامه حلي(ره)، بانوی کرامت و رشد، ارائه نشده باشند.

معاونین محترم پژوهش مدارس و استانی می بایست بر فرآیند ثبت نام نظارت کامل داشته باشند و از ثبت آثار تکراری جلوگیری کنند. بدیهی است در صورت ثبت آثار تکراری، مسئولین دبیرخانه در مراحل نیمه نهایی و نهایی فرآیند ارزیابی متوجه تکراری بودن اثر می­شوند و اثر را از چرخه­ی ارزیابی خارج خواهند کرد و تنها هزینه اضافی ارزیابی بر مرکز تحمیل می­گردد.

2.      کرسی، نشست و ... یک فعالیتی گروهی است و بر همین اساس به نام مدرسه برگزار کننده ثبت شود.

3.      مدارس علمیه برای ثبت فعالیت­های پژوهشی مدرسه با نام مسئول پژوهشی مدرسه (شخص حقوقی) وارد سامانه شده و فعالیت­های پژوهشی مدرسه را ثبت می­نمایند.

4.      نرم افزار، پایگاه و نشریه کار گروهی است؛ پس معرفی یک نفر به عنوان دبیر یا مسئول و ذکر همکاران دیگر مجموعه در هنگام ثبت نام الزامی است.

5.      داوطلبین می­توانند حداکثر تا سه اثر برای جشنواره ارسال نماید (بدون محدویت در قالب اثر )

 

نحوه ثبت نام و ارسال آثار

 

ثبت­نام و ارسال آثار از طریق سامانه فراخوان­های پژوهشی برای طلاب تحت پوشش مرکز به نشانی http://kowsarnet.whc.ir/login و برای طلاب نظام قدیم،آزاد، جامعه الزهرا (سلام الله علیها)، جامعه المصطفی  (صلی الله علیه وآله) و خراسان به نشانی http://research.whc.ir/ انجام می­گیرد. فايل الکترونیکی اثر، با فرمت word وPDF  ارسال شود.

 نياز به ارسال پستی اصل اثر ( به جز موارد ذکر شده) نيست.

آخرین مهلت ثبت فعالیت ها و آثار تا تاریخ 96/02/31 می­باشد.

 

امتیازات

 

-        حمایت از چاپ و نشر آثار منتخب

-        تقدیر و اهدای جوایز ارزنده به مدارس و طلاب منتخب

-        بهره­مندی از تسهیلات حوزه از جمله اعطای امتياز براي ورود به سطوح بالاتر و استفاده از تسهيلات پژوهشگري

-        پایگاه­ها و وبلاگ­های پژوهشی منتخب علاوه بر دریافت جایزه در پایگاه جشنواره مرکز نیز معرفی می­شوند.

 

دبیرخانه جشنواره

 

نشانی: قم، بلوار امین، نبش کوچه 51، مرکز مدیریت حوزه­های علمیه خواهران، معاونت پژوهش، اداره مجامع و همایش های پژوهشی. کدپستی: 3713954736

http://jashnvare.whc.ir/

http://pooyesh.whc.ir/