شنبه 27 بهمن 1397 - 11 جمادي الثاني 1440 - 2019 فوريه 16 - ساعت 9:58
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 226493
تاریخ انتشار : 8 آذر 1396 9:57
تعداد بازدید : 77

امور پایان نامه های حوزه های علمیه خواهران استان تهران به مراکز و موسسات آموزش عالی خواهران این استان واگذار شد.

امور پایان نامه های حوزه های علمیه خواهران استان تهران به مراکز و موسسات آموزش عالی خواهران این استان واگذار شد.پورحمزه معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان تهران از واگذاری امور پایان نامه های حوزه های علمیه خواهران استان تهران به مراکز و موسسات آموزش عالی خواهران این استان خبر داد. وی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت با توجه به توانمندی شایسته مدارس سطح سه خواهران این استان، مرکز مدیریت در خصوص واگذاری امور پایان نامه ها به این مدارس تاکید داشته و این امر از مهرماه سال جاری آغاز شده است.
پورحمزه ابراز داشت پس از شناسایی و اساتید متخصص در گرایش های تفسیر و علوم قرآن، فقه و اصول، فلسفه و کلام اسلامی در کلیه مدارس سطح سه، مجتمع آموزش عالی کوثر به عنوان اولین مدرسه مجری انتخاب و نخستین جلسه کارگروه آن برگزار شد که در این جلسه تعدادی از موضوعات پیشنهادی طلاب و طرحنامه های پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفت.
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان تهران با تشکر از اهتمام مدارس سطح سه در ارتقای علمی پایان نامه ها از روند رو به رشد کیفی در پایان نامه ها ابراز امیدواری کرد و گفت امید است در آینده نزدیک شاهد تولید آثار فاخری توسط طلاب خواهر سطح سه باشیم.